Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Słonne - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Brzeżawa

Brzeżawa(Słonne + 13 km)

569 000 zł125 m² 4 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Brzeżawa, w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej lasem. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Manasterz

Manasterz(Słonne + 17 km)

290 000 zł154 m² 1 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 134 m²

Teren pod inwestycje, zajazd, myjnię, stację lub plac samochodowy Kompleks o powierzchni 1,31 ha położony przy drodze wojewódzkiej, jednej z głównych szlaków drogowych łączących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Nowy Borek(Słonne + 25 km)

795 000 zł140 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Nowy Borek, gm. Błażowa (18 km od Rzeszowa) Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia Państwu na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Widaczów

Widaczów(Słonne + 14 km)

339 000 zł100 m² 3 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Widaczów. Nieruchomość o powierzchni około 100 m2 użytkowych znajduję się na działce 34 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Białka(Słonne + 21 km)

189 000 zł160 m² 11,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Drewniany dom z duszą 32 ary natury na wzgórzu. Szukasz spokojnego miejsca, z dala od korków ,a jednocześnie z dogodnym dojazdem do miasta. Wyjątkowy dom położony zaledwie 31 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Hyżne

Hyżne(Słonne + 21 km)

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Hyżne | 200 m | działka 13,23 ara Rzeszowskie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom jednorodzinny położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Borówki

Borówki(Słonne + 24 km)

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Pow około 150m2 , oraz budynkiem gospodarczym wolnostojącym o pow. 158 m2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Jarosławska

Pruchnik(Słonne + 19 km)

170 000 zł90 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom znajdujący się w Pruchniku przy ul. Jarosławskiej. Położony w malowniczym miejscu budynek idealnie nadaje się do przebudowy. Powierzchnia zabudowy wynosi około 90m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łopuszka Wielka

Łopuszka Wielka(Słonne + 17 km)

390 000 zł113 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny z lat 70. położony w malowniczej i spokojnej części Łopuszki Wielkiej. Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 0,79.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Chmielnik

Chmielnik(Słonne + 24 km)

780 000 zł122 m² 6 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Wszechstronny, energooszczędny dom 122M2, stan surowy zamknięty Z panoramą na okolicę W gminie chmielnik. Do zaoferowania posiadamy nowy dom o powierzchni użytkowej 122m2 wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Słonne

Słonne,podkarpackie

795 000 zł190 m² 4 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Opis nieruchomości: oferujemy Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Słonne w gminie Dubiecko w powiecie przemyskim. Nieruchomość z niezwykłym wystrojem i urokliwym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Słonne

Słonne,podkarpackie

210 000 zł19 000 m² 11,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Witam, sprzedam gospodarstwo rolne wraz z zabudowaniami: dom 80m2, stajnia, stodoła. Działka około 1,9 ha. Piękna okolica. Szczegółowe informacje pod numerem  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słonne

Słonne,podkarpackie

200 000 zł90 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Witam, sprzedam dom na Słonnym z zabudowaniami gospodarczymi. Dom podpiwniczony 90m2 parter: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, poddasze z możliwością adaptacji 3 pokoi. Budynek gospodarczy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij